top of page

Integruota pamoka „Kultūros sostinės vartus atverkim, pažinkim, kurkime ir laisvei nusilenkim“.

Kovo 11-oji – tai diena, kai privalome tarti nuoširdų ačiū už šią neįkainojamą vertybę – galimybę būti savimi savo valstybėje, tiems, kurie drąsiai visam pasauliui pareiškė – norime būti laisvi.

Kovo 10 dieną mokyklos fojė susirinko visi mokiniai ir mokytojai į integruotą pamoką „Kultūros sostinės vartus atverkim, pažinkim, kurkime ir laisvei nusilenkim“, skirtą paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Iškilmingai nuskambėjus Lietuvos himnui, sveikinimo žodį tarė Skaudvilės gimnazijos direktorius N. Jocys. Vėliau klausėmės eilėraščių kompozicijų: ,,Aš čia, gyva“ (pagal Bernardo Brazdžionio eiles), kurią paruošė meninės raiškos būrelio nariai ir "Aš", kuria penktokai aiškino apie svarbiausią žmogų, kuris vadinasi ,,aš“. Šventinėje pamokoje skambėjo dainos, kurias atliko mokyklos merginų choras ir Batakių bendruomenės moterų vokalinis ansamblis ,,Agluona“, eilėraščiai, kuriuos skaitė Daimonas Z. (4 kl.) bei Deimantė P. (7 kl.). Pabaigoje skambėjo daina ,,Vandenynai“, kurią dainavome visi kartu, kad mūsų lietuviškos dainos galia būtų galinga kaip vandenyno alsavimas.

Ačiū mokytojoms Ritai G. ir Jolantai V. už tokią nuostabią, šventišką pamoką. Dėkui ir Batakių bendruomenės vokalinio ansamblio ,,Agluona“ moterims bei jų vadovei Aušrai Š. už skambias dainas.5 peržiūros0 komentarų

תגובות


bottom of page